Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā „t-stendi.lv” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad „t-stendi.lv” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

· Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.t-stendi.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);

· Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un „t-stendi.lv” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);

· Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties;

· Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos „t-stendi.lv” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;

· Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt „t-stendi.lv“.

„t-stendi.lv“ var izmantot Jūsu personas datus, lai:

· Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā www.t-stendi.lv pieejamos pakalpojumus;

· Pārvaldītu mājaslapu www.t-stendi.lv;

· Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.t-stendi.lv;

· Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;

· Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;

· Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;

· Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.t-stendi.lv.

Informācijas nodošana trešajām personām

„t-stendi.lv” var atklāt informāciju par Jums jebkuram „t-stendi.lv” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:

· Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;

· Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;

· Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.t-stendi.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.t-stendi.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.t-stendi.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.

Sīkdatnes

Mājaslapā www.t-stendi.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu „T-STENDI” un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Datu aizsardzība

Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. www.t-stendi.lv mājaslapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām.

Cits

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.t-stendi.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.t-stendi.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@t-stendi.lv.